Már kaphatóak a fürdőkbe, vizes helyiségekbe, kültérre is használható vízálló /IP44-IP65/ spot lámpatestek, ezek biztosan nem fognak berozsdálni, már 990 forinttól!
A GU10-MR16 spot lámpatest/keret működése:
http://www.youtube.com/watch?v=mMDWyTY9Qhc
Kedvezmények, amennyiben egy cikkszámú termékből több darabot vásárol:
5db felett 5%, 10db felett 10%, 15db felett 15% a nem akciós, kisker árakból!
A garancia 2-3 év!
Minden termékünk rendelkezik CE tanúsítvánnyal!
Life Light Led nem bántja a szemet!
Led szalag vezérlők, Led szalag vezérlők egyszínű,
Led szalaghoz, alu sínhez dimmer, érintés nélküli, ki- be kapcsolás, fényerő szabályozás, 5A, 60W. Dobozban. Life Light Led 1 év garancia!
| Cikkszám | LLC1X5A60W1C |
| Feszültség | 12V;24V |
| Fogyasztás | 1W |
| Szín | Egy szín |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 30*16*16 mm |
| Foglalat | Beépíthető |
| Vezérlés | Érintés nélküli |
| Garancia | 12 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
Led szalaghoz, alu sínhez dimmer, érintés nélküli, ki- be kapcsolás, fényerő szabályozás, 5A, 60W. A használati utasítás a dobozban és legalul a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban is megtalálható! Life Light Led 1 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 122 db |
1487 Ft + ÁFA (1888 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!
